Hakkımızda

Hakkımızda

DEONTAINER; minimalist ve sürdürülebilir yaşam alanından yola çıkarak "Tiny House" konseptiyle birlikte istediğiniz mevsimde ve istediğiniz yerde yaşayabileceğiniz eski bir nakliye konteynerinden sıcak bir yuvaya dönüşüm hikayesidir.

Modern, lüks, konforlu ve aynı zamanda fonksiyonel tasarım anlayışıyla birlikte geniş tasarım yelpazesi sunarak küçük ve taşınabilir yaşam alanı ile son dönemin trend hareketlerindendir. Doğa ile baş başa kalırken, küçük alanlarda evinizi sadeleştirerek, sizin isteklerinize göre kullanışlı hale getirmeyi amaçlar.

Şehir karmaşasından uzak, doğa ile iç içe, güvende hissedebileceğiniz, çevreci ve aynı zamanda keyifli vakit geçirebileceğiniz bir ev düşünün. Evinize adım atıp, tek bir bakışta yaşam alanınızın tümünü görebildiğinizi hayal edin. Yatak odanız, mutfağınız, banyonuz ve oturma odanız. İşte hayalini kurduğunuz yeni yaşam alanı, eviniz. Siz neyi hayal ediyorsanız, DEONTAINER sizin için gerçeğe dönüştürüyor.


Deo İnşaat

Deo İnşaat

Firmamız kurulduğu ilk günden bu yana her zaman kaliteli uygulama anlayışını benimsemiş ve bu anlayışı müşterilerimize yansıtabilmeyi hedef haline getirmiştir. Müşteri memnuniyetinin odak noktamız olmasıyla birlikte, kendi birikimlerimiz ile müşterilerimizin beklentilerini harmanlayarak en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Dünyada gelişen teknolojik yeniliklere son derece önem vermekte ve sürekli olarak takip etmekteyiz. Sektördeki yenilikleri, teknolojik gelişmelerle bir araya getirerek müşterilerimize en iyi koşullarda hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz.

İlerleyen süreçlerde de müşterilerimizin istek ve arzularına uygun olacak şekilde üst düzey kaliteyi esas alarak pazarda en doğru şekilde yer almak ve yolumuza bu yönde devam etmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Müşterilerimize yalnızca ürünlerin oluşum aşamasında değil, iş süreci tamamlandıktan sonra da her anlamda destek vermekteyiz.


Ozan Demirbaş Architects

Ozan Demirbaş Architects

Mimarlık, kullanıcıya ve fonksiyonlara dair kriterlerin doğru ve estetik bir biçimde, bilimsel şartlar göz önünde bulundurularak ele alınan ve müşteri olmaksızın mümkün olmayan, uzun bir geçmişten günümüze taşınmış ve gitgide mükemmelleşen bir sanat biçimidir.

Bir Yüksek Mimar olarak, öncelikli amacım, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşterilerimin taleplerini hayallerini onlara sunarak karşılamak, en iyi hizmeti sunmak için mimarlık ve iç mimarlık alanındaki yenilikleri yakından takip etmek, mimarlık ve iç mimarlık alanındaki araştırma ve çalışmalarıma devam ederek bu alana katkıda bulunabilmektir.


Deo Tarım

Deo Tarım

Kısaca DEO;
Gelecek nesiller için kaliteden taviz vermeyen anlayışımızla, en sağlıklı ve doğal ürünleri iyi tarım uygulaması ile sizlere sunmaktır.

Cem Seymen’in vizyonu ve misyonundan etkilenerek, 2015 yılında Aydın’da adı sağlık ve doğal yaşamla özdeşleşmiş DEO tarımı kuran Mimar Ozan Demirbaş 5 yıl önce tarım alanında yaptığı yatırımların meyvelerini topluyor. DEO, doğal beslenmek isteyen herkese ulaşmak için hiç durmadan çalışmaktadır. Üretim sürecinde insan sağlığına zararlı herhangi bir ilaç ve gübre kullanılmamaktadır. En büyük önceliğimiz insan sağlığı olduğu için yetiştirdiğimiz ürünleri sevgi ve güvenle size sunuyoruz.

Misyonumuz;
Doğa ananın bize bahşettiği iyiliği ve bereketi topraktan alıp, siz tüketicilere en güvenilir ve doğal yollar ile taşıyarak sunuyoruz. Sağlıklı beslenme ve yaşam kalitesine dikkat eden tüketicilerimizin beklentilerini karşılamayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz;
Araştırmacı ekibimizle birlikte sürekli gelişerek tarım sektörünün güvenilir ve yenilikçi isimlerinden olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.